Přisazené LED svítidlo OSMONT 59943 AURA 8 stmívatelné se senzorem + corridor funkce

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
5 030 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.Funkce corridor umožňuje řízení osvětlení v závislosti na zjištěném pohybu. Systém je propojen s pohybovým senzorem. Ve chvíli, kdy čidlo detekuje pohyb, svítidlo nebo skupina svítidel se rozsvítí na 100% či jinou nasta. Stmívatelné ANO. Průměr 300 mm. Hmotnost (kg) 1,70. Výkon (W) 15. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 4000. Světelný tok 1330. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. .
Zlevněný kousek jde nakoupit rovněž tady na našem webu v oblíbené sekci uncategorized. Pořiďte si vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment

Tento nejprodávanější produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 59943 AURA 8 stmívatelné se senzorem + corridor funkce od společnosti OSMONT pohodlně dostanete tady teď napořád výhodně! 5 030 Kč.