Přisazené LED svítidlo OSMONT 59045 AURA 8 se senzorem

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
3 710 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 300 mm. Hmotnost (kg) 1,70. Výkon (W) 11. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 940. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. . .
Tento žádaný výrobek Přisazené LED svítidlo OSMONT 59045 AURA 8 se senzorem získáte také tu na našem webu zařazený v sekci uncategorized! Pořiďte si ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za parádní cenu. Významná značka pro své zákazníky dodává velmi kvalitní produkty.

Tento kvalitní a levný výrobek Přisazené LED svítidlo OSMONT 59045 AURA 8 se senzorem od společnosti se zárukou kvality OSMONT můžete pořídit zde nyní za mimořádně nízkou cenu! 3 710 Kč.