Přisazené LED svítidlo OSMONT 59016 AURA 3 se senzorem corridor funkce

Funkce corridor umožňuje řízení osvětlení v závislosti na zjištěném pohybu . Systém je propojen s pohybovým senzorem. Ve... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 59016 AURA 3
Značka: OSMONT
5 970 Kč
Ověřit dostupnost
Funkce corridor umožňuje řízení osvětlení v závislosti na zjištěném pohybu . Systém je propojen s pohybovým senzorem. Ve...

Funkce corridor umožňuje řízení osvětlení v závislosti na zjištěném pohybu . Systém je propojen s pohybovým senzorem. Ve chvíli, kdy čidlo detekuje pohyb, svítidlo nebo skupina svítidel se rozsvítí na 100% či jinou nastavenou hodnotu. Když osoba opustí místnost, pohybový senzor po určitém času vypne a intenzita světla se automaticky pozvolna sníží buď na zvolenou úroveň nebo úplně.. Průměr 350mm. Hmotnost (kg) 2,80. Výkon (W) 19. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP43. Materiál kov. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Funkce corridor. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 1760. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. . .

Super kus Přisazené LED svítidlo OSMONT 59016 AURA 3 se senzorem corridor funkce od dodavatele s dobrým jménem OSMONT lze sehnat zrovna dnes za výborné peníze! 5 970 Kč.