Přisazené LED svítidlo OSMONT 68055 AURA 11 stmívatelné

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
6 950 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Stmívatelné ANO. Průměr 420 mm. Hmotnost (kg) 3,20. Výkon (W) 27. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 2400. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. . . .
Unikátní a oblíbený produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT jde sehnat již dnes tu na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Připravili jsme pro vás unikátní produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny. Naše nabídka je široká, u nás najdete další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbená značka vám poskytuje kvalitní produkty.

Tento nejprodávanější produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 68055 AURA 11 stmívatelné od dodavatele s dlouholetou historií OSMONT je k získání zrovna dneska opravdu levně! 6 950 Kč.