Přisazené LED svítidlo OSMONT 68035 AURA 10

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 68035
Značka: OSMONT
4 120 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 360 mm. Hmotnost (kg) 2,50. Výkon (W) 14. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 1330. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. . . . .Povedený produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT najdete snadno tady u nás ve známé kategorii uncategorized. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další prověřené zboží značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní zboží.

Kvalitní a levný kus Přisazené LED svítidlo OSMONT 68035 AURA 10 od výrobce se zárukou kvality OSMONT máte možnost dostat tady teď právě v bezva akci. 4 120 Kč.