Přisazené LED svítidlo OSMONT 68545 AURA 10 nouzové

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
6 510 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 360 mm. Hmotnost (kg) 2,50. Výkon (W) 20. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Teplota chromatičnosti (K) 4000. Světelný tok 1900. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. . . . .
Super produkt lze pořídit bezprostředně tu na stránkách v populární kategorii uncategorized. Máme pro vás zlevněné produkty z této sekce za výhodné peníze. To není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce představuje vynikající výrobky.

Tento velmi oblíbený kus Přisazené LED svítidlo OSMONT 68545 AURA 10 nouzové od skvělého výrobce OSMONT pohodlně seženete v aktuální nabídce extra se slevou! 6 510 Kč.