Přisazené LED svítidlo OSMONT 70365 AURA 8 IP stmívatelné se senzorem

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
4 830 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Stmívatelné ANO. Průměr 300 mm. Hmotnost (kg) 1,70. Výkon (W) 11. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP65. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 940. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. .
Oblíbený a akční produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 70365 AURA 8 IP stmívatelné se senzorem můžete sehnat bez obtíží na stránkách v populární kategorii uncategorized! Nyní pořídíte parádní produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Nebojte, máme toho více, podívejte se také na více kvalitních produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka pro vás vyrábí skvělé výrobky Nové kousky každý den!

Tento skvělý kousek Přisazené LED svítidlo OSMONT 70365 AURA 8 IP stmívatelné se senzorem od skvělé značky OSMONT snadno můžete najít v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. 4 830 Kč.