Přisazené LED svítidlo OSMONT 68535 AURA 10

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT
Značka: OSMONT
4 120 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 360 mm. Hmotnost (kg) 2,50. Výkon (W) 14. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Teplota chromatičnosti (K) 4000. Světelný tok 1400. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. . . . .
Tento nejprodávanější produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT lze zakoupit v pohodě na našem webu v sekci uncategorized! Najděte si zlevněné zboží ze zmíněné sekce za skvělou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Přisazené LED svítidlo OSMONT 68535 AURA 10 od výrobce s dlouholetou historií OSMONT jednoduše můžete pořídit tady teď právě za rozumné peníze! 4 120 Kč.