Průmyslová závěsná lampa černá – Průmysl

Pro vytvoření skutečné průmyslové atmosféry ve vašem domě je tato kulatá závěsná lampa Industry opravdu něco pro vás. Hodí... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: QAZQA
4 705 Kč
Ověřit dostupnost
Pro vytvoření skutečné průmyslové atmosféry ve vašem domě je tato kulatá závěsná lampa Industry opravdu něco pro vás. Hodí...

Pro vytvoření skutečné průmyslové atmosféry ve vašem domě je tato kulatá závěsná lampa Industry opravdu něco pro vás. Hodí se do jídelny, ložnice a dokonce vypadá skvěle v hale. Protože se skládá z hliníku a krásného černého plastu, hodí se tato lampa opravdu do průmyslového nebo moderního interiéru. K dokončení lampy potřebujete světelný zdroj E27. To není zahrnuto, ale lze jej snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky), takže je ideální pro večerní posezení u jídelního stolu. Průmysl je vysoký 190 cm (odstín je 48 cm vysoký a průměr je 42 cm). Chcete dát svému interiéru trochu více koření? Pak jděte do průmyslu!

Hodně povedený produkt Průmyslová závěsná lampa černá - Průmysl od známé společnosti QAZQA pohodlně seženete již dnes opravdu výhodně. Právě teď za cenu 4 705 Kč.