Přisazené LED svítidlo OSMONT 70865 AURA 8 IP stmívatelné se senzorem

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 70865 AURA 8 IP stmívatelné se
Značka: OSMONT
4 830 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Stmívatelné ANO. Průměr 300 mm. Hmotnost (kg) 1,70. Výkon (W) 11. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP65. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 4000. Světelný tok 990. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. .
Zlevněný produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 70865 AURA 8 můžete získat rovněž na webu v populární rubrice uncategorized. Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci. V očích zákazníků populární značka vám nabízí kvalitní sortiment.

Vysoce kvalitní výrobek Přisazené LED svítidlo OSMONT 70865 AURA 8 IP stmívatelné se senzorem pocházející od značky OSMONT máte možnost najít na našich stránkách teď právě skutečně výhodně. 4 830 Kč.