STOJACÍ LAMPA DOS DOS-FL-1 KANDELA

Levný výrobek je k získání mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice stojací lampy. Prozkoumejte ještě ostatní... více informací »
STOJACÍ LAMPA DOS DOS-FL-1
Značka: KANDELA
5 600 Kč
Ověřit dostupnost
Levný výrobek je k získání mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice stojací lampy. Prozkoumejte ještě ostatní...

Levný výrobek je k získání mimo jiné tady na našich stránkách v oblíbené rubrice stojací lampy. Prozkoumejte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za super peníze. Populární dodavatel KANDELA vás obohatí o kvalitní produkty. Však to vidíte sami! Stojací lampa polské značky KANDELA DOS LS-1 je vyrobena z velmi kvalitních materiálů: ocel, textilní stínidlo. Povrchová úprava je v provedení nikl. Průměr stínidla je 45cm, výška 30cm. Celková výška stojací lampy je 160cm. Doporučenou žárovkou pro stojací lampu KANDELA DOS LS-1 je klasická žárovka 1x60W s paticí E27. Lze ji nahradit LED zdrojem. Stojací lampa KANDELA DOS LS-1 je vhodná jako doplňkové osvětlení interiérů. Lampu lze objednat v různých barevných provedeních. Polská firma Kandela. Výška 160cm. Průměr 45cm. Výkon (W) 40W. Patice E27. Materiál Kov / látka. Počet Patic 1. Povrchová úprava Béžová. Barva Krémová. Typ světelného zdroje LED žárovka. . . . . .

Unikátní a žádaný produkt STOJACÍ LAMPA DOS DOS-FL-1 KANDELA od našeho předního výrobce KANDELA je dostupný zrovna dnes levně! 5 600 Kč.