Přisazené LED svítidlo OSMONT 59441 AURA 8 se senzorem

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 59441
Značka: OSMONT
3 720 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø300 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 300 mm. Hmotnost (kg) 1,70. Výkon (W) 15. Patice Integrovaný LED modul. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 1270. Senzor pohybu Ano. Tvar svítidla kruhové. . .
Tento zlevněný produkt máte možnost sehnat prostě na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Připravili jsme pro vás další výrobky ve zmiňované sekci za výborné peníze! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více kousků od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Přisazené LED svítidlo OSMONT 59441 AURA 8 se senzorem od dodavatele s dlouholetou historií OSMONT jde získat tady nyní levně. 3 720 Kč.