Přisazené LED svítidlo OSMONT 68547 AURA 11

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 68547 AURA
Značka: OSMONT
5 710 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø420 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Průměr 420 mm. Hmotnost (kg) 3,20. Výkon (W) 19. Krytí IP IP44. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Teplota chromatičnosti (K) 4000. Světelný tok 1870. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. . . . . Kvalitní a velmi žádaný produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 68547 lze zakoupit bezprostředně tu na webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty z této známé kategorie za super peníze! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané kousky značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce dlouhodobě dodává vysoce kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě!

Tento kvalitní produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 68547 AURA 11 od přední společnosti OSMONT jednoduše najdete právě teď v nabídce za výhodné peníze! 5 710 Kč.