Přisazené LED svítidlo OSMONT 70381 AURA 10 IP stmívatelné se senzorem

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a... více informací »
Přisazené LED svítidlo OSMONT 70381 AURA 10
Značka: OSMONT
6 110 Kč
Ověřit dostupnost
Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a...

Kruhové stropní nebo nástěnné svítidlo s průměrem stínidla Ø360 mm. Svítidlo se skládá z lakované ocelové základny a ručně vyráběného třívrstvého skleněného stínidla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Stínidlo je uchyceno bajonetovým systémem. Svítidlo je vhodné do interiéru i exteriéru.. Stmívatelné ANO. Průměr 360 mm. Hmotnost (kg) 2,50. Výkon (W) 20. Krytí IP IP65. Materiál třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Materiál kov. Funkce Se senzorem. Teplota chromatičnosti (K) 3000. Světelný tok 1800. Senzor pohybu Ano. Materiál stínidla třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL. Tvar svítidla kruhové. .
Kvalitní produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 70381 AURA 10 je k dispozici nyní tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized. Prozkoumejte parádní zboží ve zmíněné rubrice za super cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka nabízí top sortiment

Tento levný produkt Přisazené LED svítidlo OSMONT 70381 AURA 10 IP stmívatelné se senzorem od našeho předního výrobce OSMONT máte možnost získat právě dnes napořád výhodně. 6 110 Kč.